آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت جنرال مکانيک

شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 17:43:57
آگهی مجمع

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29 

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز چهار شنبه مورخ 1399/04/11 در استان تهران، شهر تهران به آدرس شهرک قدس، خيابان ايران زمين، خيابان گلستان جنوبي، ساختمان شماره 19 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب- دستور جلسه: 

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.

تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29

انتخاب حسابرس و بازرس قانونی

انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار

تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره

تعیین پاداش هیئت مدیره

سایر موارد

توضیحات:

لازم به توضيح مي باشد باتوجه به شيوع ويروس کرونا، تلاش خواهد شد اين مراسم با رعايت تمام اصول بهداشتي و با اولويت حفظ سلامتي سهامداران، ناظرين و همکاران محترم برگزار گردد. لذا به منظور رعايت و اجراي پروتکل بهداشتي ابلاغي ستاد مبارزه با ويروس کرونا جهت اطلاع کليه سهامداران محترم از کم و کيف مراسم، پخش زنده جلسه مجمع عمومي عادي از طريق پيوند زير در دسترس مي باشد:

http://player.stream1.ir/c/generalmechanic


و يا آدرس اينترنتي www.generalmechanic.com. سهامداران و نمايندگان محترم که به صورت حضوري در مجمع حاضر خواهند شد ضروريست تمام اصول بهداشتي را براي حفظ سلامتي خود و ديگر شرکت کنندگان رعايت نمايند. حداقل نکات بهداشتي که رعايت آنها الزامي است به شرح ذيل مي باشد: 1- خودداري از دست دادن و روبوسي. 2- همراه داشتن خودکار شخصي. 3- همراه داشتن ماسک و دستکش. 4- حفظ فاصله ايمني از ديگر شرکت کنندگان در طول برگزاي مجمع. لطفاً در صورتي که احدي از نمايندگان يا سهامداران علائم سرماخوردگي يا شبه آنفولانزا دارند از حضور در اين مجمع خودداري و نماينده يا وکيل را جايگزين نمايند. همچنين لازم به ذکر است که به همين دليل از ارائه پکيج پذيرايي رايج در مجامع خودداري شده است.

ج- نحوه دریافت برگ حضور در جلسه: 

در زمان و مکان برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه در سال مالي منتهي به 1398/12/29

 

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت جنرال مکانيک(سهامي عام)